WWW.PIANINO.XMC.PL

Budowa Instrukcja Opis Schematu Instrumentu Ogłoszenia Teoria TBF Kalisz

? Nauka Gry na Pianinie

 • Tak POWINNA wyglądać NAUKA gry na pianinie – Robisz tak?

  Idealnie zaplanowana sesja ćwiczeniowa to klucz do sukcesu. Poznaj 5 elementów, dzięki którym Twoja nauka stanie się bardziej efektywna! Artykuł Tak POWINNA wyglądać NAUKA gry na pianinie – Robisz tak? pochodzi z serwisu Szkoła Pianina.

 • 3 NAJLEPSZE ćwiczenia na LEWĄ rękę na pianinie – dla POCZĄTKUJĄCYCH!

  Poznaj trzy ćwiczenia na lewą rękę, idealne dla osób początkujących. Dzięki nim wypracujesz szybkość i niezależność palców. Artykuł 3 NAJLEPSZE ćwiczenia na LEWĄ rękę na pianinie – dla POCZĄTKUJĄCYCH! pochodzi z serwisu Szkoła Pianina.

 • Zagrała To Na 5 Dźwiękach – Nie Uwierzysz Jakie To Proste!

  Dopiero zaczynasz swoją przygodę z grą na pianinie lub nigdy nie probowałeś tworzyć własnych melodii? Koniecznie zobacz tę lekcję, w której pokazuje proste schematy dzięki, którym zagrasz piękne melodie, nawet bez znajomości nut! Artykuł Zagrała To Na 5 Dźwiękach – Nie Uwierzysz Jakie To Proste! pochodzi z serwisu Szkoła Pianina.

 • Czym jest Rytm i Metrum w Muzyce?

  Chcąc grać na instrumencie w sposób świadomy, musisz poznać dobrze rytm. W tej lekcji wytłumaczę Ci dokładnie, czym jest rytm oraz metrum. Poznasz również podstawowe wartości rytmiczne oraz jak je porządkować w taktach. Artykuł Czym jest Rytm i Metrum w Muzyce? pochodzi z serwisu Szkoła Pianina.

 • Jak zagrać Piosenkę na Nowy Rok! – Auld Lang Syne/ Kompletny poradnik z zapisem nutowym!

  Czy kojarzysz popularny utwór, który wykonuje się w okresie świąt i nowego roku, ale nigdy nie wiesz, jaki nosi tytuł? W takim razie świetnie się składa! Mowa o popularnym, szkockim utworze Auld Lang Syne, który swoją piękną melodią przyciągnął uwagę wielu współczesnych artystów. Tym samym utwór ten doczekał się wielu coverów, o przeróżnym stylu! Artykuł Jak zagrać Piosenkę na Nowy Rok! – Auld Lang Syne/ Kompletny poradnik z zapisem nutowym! pochodzi z serwisu Szkoła Pianina.

 • „Mizerna cicha” na pianinie

  Kolęda „Mizerna cicha” w tym opracowaniu to świetna propozycja dla osób zaawansowanych, grających na pianinie. Artykuł „Mizerna cicha” na pianinie pochodzi z serwisu Szkoła Pianina.

 • „We Wish You a Merry Christmas” na pianinie

  „We Wish You a Merry Christmas” w tym opracowaniu to świetna propozycja dla osób średniozaawansowanych, grających na pianinie. Artykuł „We Wish You a Merry Christmas” na pianinie pochodzi z serwisu Szkoła Pianina.

 • „Gdy śliczna Panna” na pianinie dla początkujących

  „Gdy śliczna Panna” na pianinie dla początkujących. Zagrasz ją nawet jeżeli jesteś dopiero na początku swojej nauki gry na pianinie. Artykuł „Gdy śliczna Panna” na pianinie dla początkujących pochodzi z serwisu Szkoła Pianina.

 • Jak czytać znaki chromatyczne w nutach?

  Jeśli chcesz grać na pianinie w sposób świadomy, musisz poza samą grą, poznać również teorię muzyki. W tej lekcji poznasz znaki chromatyczne oraz jak czytać je w nutach! Artykuł Jak czytać znaki chromatyczne w nutach? pochodzi z serwisu Szkoła Pianina.

 • Technika gry na pianinie – Jak samodzielnie nad nią pracować, aby dobrze nauczyć się grać na pianinie?

  Technika, to jeden z najważniejszych aspektów gry na pianinie. To, jak bardzo masz ją rozwiniętą, będzie odpowiadać za Twoją sprawność i poruszanie się po klawiaturze pianina. W tej lekcji pokażę co i jak ćwiczyć, aby wnieść swoją grę na nowy wyższy poziom! Artykuł Technika gry na pianinie – Jak samodzielnie nad nią pracować, aby dobrze nauczyć się grać na pianinie? pochodzi z serwisu Szkoła Pianina.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Budowa Pianina

» » Płyty CD « «

» » Piano Room « «

» » Ogłoszenia « «

» » Etykiety « «